Riešenia na mieru

informačné systémy a webové lokality
webhostingové, gamehostingové, serverhousingové,
doménové a e-mailové služby

Zoznam bánk, ktorých bankové výpisy dokáže IS spracovať

Hľadať
Informačný systém umožňuje spracovávať bankové výpisy generované bankovými spoločnosťami. Tieto výpisy z účtu môžu slúžiť napríklad pri automatickom párovaní úhrad faktúr vytvorených v module Obchodná agenda. Táto synchronizácia banky a informačného systému zefektívňuje prácu a úhrady vykonáva za užívateľa.
csob.png
ČSOB - Československá obchodná banka je banka pôsobiaca na Slovensku a v Česku. Banku vlastní belgická banka KBC, ktorá je súčasťou finančnej skupiny KBC Group N.V.. Špecializuje sa na bankové služby pre fyzické osoby a podnikateľské subjekty.
vub2.jpg
VÚB - Viac ako 1,3 milióna klientov a približne 30 % trhový podiel z nás v súčasnosti robia druhú najväčšiu banku na Slovensku. VÚB má v Slovenskej republike zastúpenie v podobe retailových pobočiek, firemných obchodných miest, hypotekárnych centier a klientskeho call centra
tatra.png
Tatrabanka - Od svojho vzniku v roku 1990 kontinuálne prináša svojim klientom množstvo služieb, ktoré zjednodušujú riešenie ich každodenných finančných potrieb. Tatra banka, a. s. vznikla v roku 1990 ako prvá súkromná banka na Slovensku po roku 1989. Banka prevzala meno bývalej Tatra banky. Banka začala činnosť v decembri 1991. Prvou otvorenou pobočkou Tatra banky, a. s. bola pobočka na Vajanského nábreží v Bratislave.
prima.png
Primabanka - Prima banka Slovensko, a.s. začala písať svoj príbeh v tom istom roku ako vznikla samostatná Slovenská republika. V roku 1993 založilo 193 slovenských obcí banku pod názvom Prvá komunálna banka, ktorá sa špecializovala na financovanie miest a obcí Slovenska.
fiobanka.png
FIO Banka - Fio banka, a.s. pobočka zahraničnej banky spolu s ďalšími spoločnosťami tvoria silnú finančnú skupinu Fio, ktorá sa už od roku 1993 úspešne zaoberá poskytovaním služieb na kapitálových a finančných trhoch. Bola založená a je ovládaná českými majiteľmi. Do spektra jej služieb patrí vedenie bežných a termínovaných účtov, sprostredkovanie investícií do akcií, ETF a futures na zahraničných trhoch, poskytovanie úverov pre obchodovanie s cennými papiermi, úverov na menu a ďalšie služby.
slsp6.png
Slovenská sporiteľňa - Naši klienti u nás nájdu všetko. Tradičné bežné účty, rôzne typy vkladných knižiek, termínované vklady a služby platobného styku či úvery. Samozrejme, poskytujeme aj najmodernejšie služby elektronického bankovníctva. Vlastníme licenciu medzinárodnej spoločnosti EUROPAY International a MASTERCARD International. Máme licenciu aj na všetky druhy kariet spoločnosti VISA International.
Žiadna téma nebola nájdená